24.062026
Dziś dopisuje nam piękna pogoda.
Czas spędzony w bibliotece minął w wyjątkowo miłej atmosferze.
Odbyło się spotkanie dla maluszków i ich mam, podczas którego nie zabrakło radosnej zabawy, głośnego śmiechu i wspólnego odkrywania świata książek.
Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały opowieści, brały udział w zabawach i spędzały czas w gronie swoich rówieśników. Było mnóstwo uśmiechów, pozytywnej energii i pięknych chwil spędzonych razem.
Zapraszamy za tydzień.
























